Hallgatóink remekeltek a 2023-as TDK Konferencián

2024. január 31.

Örömmel osztjuk meg tehetséges hallgatóink nagyszerű sikereit a 2023. évi Tudományos Diákköri Konferencián (TDK):

🏆 BAKOS MÁTÉ "Matematika a filmvásznon" című előadásával a Középiskolai Kutatók szekció (BME TTK) 3. díját szerezte meg. (Témavezető: Molontay Roland)

🏆 KÖLLER DONÁT "Az egyetemi oktatók kutatási teljesítménye és a hallgatói értékelések közötti összefüggés vizsgálata adattudományi eszközökkel" című dolgozatával az Alkalmazott Pedagógia Kihívások szekció (BME GTK) 3. díját szerezte meg. (Témavezető: Molontay Roland)

🏆KISS CSABA a Matematika szekcióban (ELTE TTK) 1. díjat ért el "On the asymptotic behaviour of geometric q-push TASEP with particle creation model" című kiemelkedő munkájával. (Témavezető: Vető Bálint)

Szívből gratulálunk kiváló hallgatóinknak kiemelkedő teljesítményükhöz!