Pro Scientia Aranyéremben részesült Lukáts Gergely

2021. november 25.

A Pro Scientia Aranyérmet 1988-ban alapította az Országos Tudományos Diákköri Tanács. Kétévente 45-50 magyar fiatal kutató kapja meg, akik egyetemi pályafutásuk során tudományos munkájukkal (elsősorban az OTDK konferenciákon) kiemelkedőt alkottak. Az a megtiszteltetés ért minket, hogy idén a HSDSLab egy volt hallgatója, Lukáts Gergely Dániel is Pro Scientia Aranyéremben részesült. Gergő kutatási témájából, a jegyinfláció és a hallgatói értékelések kapcsoltából egy OTDK I. helyezett és egy OTDK II. helyezett dolgozat mellett hazai és nemzetközi folyóiratokban megjelent publikációkkal is születtek. Gratulálunk Lukáts Gergőnek a nagyszerű eredményekhez és a méltó elismeréshez! Szintén gratulálunk Gergő témavezetőinek, Berezvai Zombornak és Molontay Rolandnak is a munkájukhoz!