2023. december 1.

Interjú Kate Barnes Fulbright-ösztöndíjas vendégkutatóval

Páros interjút készített a bme.hu Kate Barnesszal és Molontay Rolanddal. Az interjúból kiderül, hogy mi vonzotta Kate Barnest Magyarországra, valamint, hogy egy sikeres projektje az AIT-ben hogyan késztette, hogy együttműködjön Dr. Molontay Rolanddal egy Fulbright program keretein belül.

Kate arról is szót említ, hogy Budapestre való visszatérése során milyen számos új kutatási projektekbe csatlakozott be a HSDSLab-ban. Továbbá Kate mentora, Molontay Roland kiemelte Kate jelenlétének laborunk életében beöltött jelentőségét.

Kate a jövőben is folytatni kívánja a kutatást, és hosszú távon is fenn kívánja tartani a kapcsolatokat a HSDSLab-bal. Roland kiemelte a Fulbright program jelentőségét, és a nemzetközi mobilitási programokból származó kölcsönös előnyöket.