2023. november 22.

Laborunk vezetője és helyettese is a BME tudományos kiválóságai között

Az "Akikre büszkék vagyunk" című ünepségen köszöntötte a BME a tudományos kiválóságait, azokat a kutatókat, akik az elmúlt évben valamilyen tudományos elismerésben részesültek.

Büszkék vagyunk arra, hogy laborunk vezetője és helyettese is a díjazottak között volt.

Molontay Rolandot az elmúlt évben az Európai Matematikai Társaság - Young Acedemy tagjává választották, valamint megkapta a Bárány Róbert-díjat és a Magyar Tudományos Akadémia Kiválósági Publikációs Díját is. Az elismerő oklevelet Czigány Tibor, az egyetem rektora adta át neki.

Nagy Marcell a BMe Kutatói Pályázat 3. helyezettjeként kapott elismerést. Az elismerő oklevelet Nyulászi Lászlótól, az Egyetemi Habilitációs Bizottság és Doktori Tanács elnökétől vehette át.